Prawo cywilne to gałąź prawa regulująca stosunki cywilnoprawne między osobami fizycznymi, osobami prawnymi oraz jednostkami organizacyjnymi, niebędącymi osobami prawnymi. Ten rodzaj prawa reguluje uprawnienia i obowiązki wynikająca z zawartych między podmiotami umów oraz z zasad współżycia społecznego.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego w związku z sytuacją zaistniałą na terenie Włoch, skontaktuj się z naszą kancelarią. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną. Nasi adwokaci świadczą usługi na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Ochrona interesów Klienta oraz pozytywne zakończenie sprawy są dla nas priorytetem.

 

Oferujemy Biegle władamy językami polskim, włoskim, angielskim i rosyjskim. Prowadzimy sprawy związane z dochodzeniem roszczeń z tytułu stosunków cywilnoprawnych związanych z niewywiązaniem się z umów, dokonaniem czynów niedozwolonych oraz z zakresu prawa zobowiązań. Reprezentujemy klientów w sprawach ochrony własności i praw rzeczowych. Sporządzamy i opiniujemy różnego rodzaju umowy oraz reprezentujemy Klientów przed sądami i innymi organami administracyjnymi. Zapewniamy indywidualne podejście i sprawne działanie.
Biegle władamy językami: polskim, włoskim, angielskim i rosyjskim.

 

Zakres usług:

  • udzielanie porad prawnych i sporządzanie opinii prawnych;
  • sporządzanie, opiniowanie i negocjowanie umów stosowanych w obrocie prawnym, w tym m.in. umów sprzedaży i zamiany, umów o pracę, umów dostawy, umów o roboty budowlane, umów najmu i dzierżawy i wielu innych.
  • dochodzenie roszczeń wynikających z wszelkich stosunków cywilnoprawnych
  • prowadzenie spraw z zakresu prawa zobowiązań w tym m.in. o odszkodowanie, zapłatę,
  • prowadzenie postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających;
  • prowadzenie spraw z zakresu własności i praw rzeczowych

 

Świadczymy usługi na terenie całych Włoch, m.in. w miastach takich jak Rzym, Padwa, Mediolan, Neapol, Turyn, Wenecja, Perugia, Livorno, Werona i wielu innych.

 

Potrzebujesz pomocy z zakresu prawa cywilnego we Włoszech.

 

Skontaktuj się z naszymi adwokatami.