Jeśli miałeś wypadek komunikacyjny we Włoszech i jesteś poszkodowanym, masz prawo do odszkodowania z OC sprawcy oraz zwrotu innych świadczeń.

Nie wiesz, jak dochodzić swoich roszczeń? Skontaktuj się z nami

Odszkodowania powypadkowe we Włoszech

 

Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań za wypadek komunikacyjny we Włoszech. Na początek ocenimy czy w danym przypadku jest możliwość ubiegania się o odszkodowania oraz w jakich wymiarze. Określamy najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązania. Udzielimy informacji, czy jako poszkodowany możesz ubiegać się o dodatkowe roszczenia.

 

Świadczymy kompleksowe usługi dla Polaków mieszkających w Polsce oraz we Włoszech. Prowadzimy sprawy o odszkodowania za szkody majątkowe, zwrot kosztów leczenia, utraconych korzyści koszty pochówku czy zadośćuczynienia z tytułu śmierci bliskiej osoby (potrzebny akt zgonu). Oferujemy obsługę prawną w języku polskim, włoskim, rosyjskim oraz angielskim. Działamy na rzecz polskich obywateli oraz przedsiębiorstw. Dobrze znamy włoskie prawo i praktyki włoskich ubezpieczycieli oraz posiadamy wieloletnią praktykę zawodową.

Zakłady ubezpieczeń zwykle zaniżają wysokość należnego odszkodowania czy zadośćuczynienia. Zadbamy, aby wartość odszkodowania była możliwie jak najwyższa. Przypilnujemy, aby ubezpieczyciel nie odmówił wypłaty odszkodowania i nie zaniżył wartości świadczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy, załatwiamy wszystkie formalności i reprezentujemy naszych Klientów.

Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku samochodowym we Włoszech. Skontaktuj się z nami. Jako adwokaci skutecznie dochodzimy odszkodowań za wypadki na terenie całych Włoch.

 

Co zrobić w razie wypadku we Włoszech?

 

  • bezwzględnie wezwać policję.
  • spisać dane sprawcy (notkę powinien zostać podpisana przez sprawcę wypadku)
  • zrobić zdjęcia i szkic sytuacyjny
  • skontaktuj się z nami, zajmiemy się resztą

Jeśli nie znasz włoskiego, pamiętaj aby nie podpisywać żadnych dokumentów od sprawcy.

 

Obszar działania:

 

Mediolan, Neapol, Turyn, Palermo, Genua, Bolonia, Florencja , Bari, Katania, Wenecja, Werona , Mesyna, Padwa, Triest, Tarent. Brescia, Prato, Reggio di Calabria, Modena, Parma, Perugia, Reggio nell’Emilia, Livorno, Rawenna, Cagliari, Foggia, Rimini, Salerno, Ferrara i inne miasta na terenie Włoch.