Nasza kancelaria adwokacka świadczy profesjonalne usługi prawne związane z prawem przewozowym i prawem transportowym we Włoszech. Zapewniamy obsługę prawną dla firm przewozowych, spedycyjnych i kierowców indywidualnych. Jeżeli dostałeś mandat, Twoja ciężarówka lub inny pojazd został zatrzymany lub potrzebujesz pomocy prawnej w innej sprawie – zapraszamy do kontaktu.

 

Pomoc prawna z zakresu transportu drogowego

 

Nasi Klienci mogą zwrócić się do nas po pomoc w każdej sprawie dotyczącej przewozu towarów oraz transportu osób na terenie Włoch.

Oferujemy wsparcie i pomoc z zakresu prawa transportowego w sytuacjach tj:

  • niedopełnienie obowiązków przewoźnika w czasie transportu,
  • zatrzymanie ciężarówki we Włoszech,
  • otrzymania mandatu,
  • zwolnienia z nakazu aresztu pojazdu,
  • odwołania od nałożonych kar,
  • i wielu innych.

 

Oferujemy kompleksowe usługi prawne – doradztwo, przygotowanie dokumentacji oraz reprezentowanie Klienta przed sądem i innymi organami. Gwarantujemy szybką analizę każdego przypadku.

 

Wieloletnia praktyka zawodowa oraz znajomość włoskiego prawa transportowego pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście i rzetelne wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych. Naszym priorytetem jest ochrona interesów Klienta. Nasi adwokaci nie tylko świetnie znają włoskie prawo, ale również biegle porozumiewają się w językach polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim.

 

Świadczymy nasze usługi dla polskich obywateli na terenie całych Włoch – Skontaktuj się z nami jeśli uczestniczyłeś w zdarzeniu drogowym w miastach tj. Rzym, Wenecja, Mediolan, Padwa, Bolonia, Turyn, Florencja, Rimini, Salerno, Neapol i wielu innych.

 

Potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa transportowego we Włoszech?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Skontaktuj się z naszą kancelarią.